SATIŞ ve SERVİS MERKEZİ

   
İKİKARDEŞ LASTİK ADANA
         Bridgestone Yol Yardımı
ikikardeşler
ALO YOL DOSTU
7/24 HİZMETLER DÜNYASI
YOL YARDIMINDAN FAZLASI

Bridgestone Alo Yol Dostu, başınıza gelebilecek her türlü sorununuzda veya herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız olduğunda, bir telefonunuzla çözüm getirmeyi amaçlayan bir Bridgestone hizmetidir.
Artık Türkiye’nin neresinde olursanız olun, 365 gün 24 saat size yardım edebilecek özel bir dostunuz var.
Aracınız mı bozuldu? Aracınızın çekilmesi ya da vinçle kurtarılması mı gerekiyor? Şehirler arası yolda zorunlu konaklama mı yapmalısınız? Kapıda mı kaldınız? Sevgilinize çiçek mi yollamak istediniz? Nöbetçi eczaneden ilaç mı almalısınız? Yaşlılar ya da çocuklar için bakıcı mı gerekti? Uçak bileti rezervasyonunu yaptırmaya zaman bulamadınız mı?
Ve daha birçok sorun...
Bunları hiç dert etmeyin! Yılın her günü, günün her saati Alo Yol Dostu’nu çekinmeden arayın...
Herhangi bir yol yardımından çok daha fazlasını sunan Bridgestone Alo Yol Dostu, sizi yarı yolda bırakmaz!

REZERVASYON HİZMETLERİ

Uçak bileti rezervasyonu
Uçak bileti rezervasyonunuzu ‘Alo Yol Dostu’nu arayarak yaptırabilirsiniz.

 

Sinema, Tiyatro, Konser bileti rezervasyonu
‘Alo Yol Dostu’nu arayın; sinema, tiyatro, konser salonlarında yerinizi ayırtın.YOL YARDIM HİZMETLERİ
 

Çekici servisi:
Aracınızı çektirmeniz mi gerekiyor? "Alo Yol Dostu" hemen bir çekici ayarlıyor ve sizi en yakın servise götürüyor.

 

Vinçle kurtarma:
Aracınızı kendi kişisel olanaklarınızla kurtaramayacağınız bir durumla karşı karşıya kaldığınızda "Alo Yol Dostu" aracınızı bir vinçle kurtarmaya geliyor.

Araç emanet ve koruma:
Tamir işlemi aracınızın 72 saatten fazla hareketsiz kalmasını gerektiriyorsa ya da bir hırsızlık durumunda aracınız siz mekânı terk ettikten sonra bulunduysa, aracınızın emanet ve korunma masrafları "Alo Yol Dostu" tarafından üstleniliyor.
 

Zorunlu konaklama:
Şehirlerarası bir yolda kaldınız. "Alo Yol Dostu"nu aradığınız andan itibaren, en yakın anlaşmalı otelde onur konuğu olacaksınız. Arızalı aracınız 24 saat içinde onarılmazsa, onarımın bitmesini beklerken en fazla 2 geceye kadar otel masrafınızı, "Alo Yol Dostu" karşılayacak.

 

Ambulans:
Yolda, tıbbi yardım gerektiren bir durumla karşılaştığınızda, "Alo Yol Dostu" size en kısa zamanda bir ambulans sağlıyor ve sağlık hizmeti veren en yakın kuruluşa ulaştırıyor. Gerekirse bir tıbbi merkezden diğerine geçişte ve sonrasında, tüm giderleri "Alo Yol Dostu" karşılıyor.
 

Daimi ikametgaha geri dönüş:
Yolda tıbbi yardım görmeniz için götürüldüğünüz merkezden taburcu olup daimi ikametgâhınıza dönerken, nakil hizmeti bedelini ‘Alo Yol Dostu’ ödüyor.

 

Tamir edilen ya da bulunan aracın alınması için seyahat:
Uzun süreli tamir gerektiren durumlarda ya da kayıp-çalıntı aracınız bulunduğunda, aracınızın alınması için seyahat giderleriniz ‘Alo Yol Dostu’ tarafından karşılanıyor.

 

Lastik değiştirme:
Lastiğinizle ilgili bir sorun çıktı ve yolda kaldınız. "Alo Yol Dostu", en kısa zamanda size ulaşıyor ve eğer mümkünse lastiğinizi aracınızdaki stepne lastikle değiştiriyor.

 

Profesyonel sürücü hizmeti:
‘Alo Yol Dostu’ hizmetinden yararlanan sürücü, aracı kullanamayacak durumdaysa binek araç sürücüsü temin ediliyor.

 

+2 yıl hizmeti:
‘Alo Yol Dostu’, bir yıllık ücretsiz yol yardım hizmet süresinin bitiminin ardından, artı 2 yıl indirimli ve özel fiyattan isteğe bağlı yol yardım hizmeti vermeye devam ediyor.BİLGİLENDİRME HİZMETLERİ

Yol, Kaza ve Hava durumu bilgileri:
Yol, kaza ve hava durumu bilgilerini ‘Alo Yol Dostu’ndan öğrenerek trafiğe takılmadan yolunuza devam edebilirsiniz.

 

Ulaşım araçları ile ilgili bilgiler:
Her türlü ulaşım aracının tarife bilgilerini, ‘Alo Yol Dostu’nu arayarak öğrenebilirsiniz.

 

Sağlık kuruluşları ile ilgili bilgiler:
Bulunduğunuz yere en yakın sağlık kuruluşlarının bilgisini edinmek için ‘Alo Yol Dostu’nu arayabilirsiniz.

 

Döviz kurları ile ilgili bilgiler:
‘Alo Yol Dostu’nu arayarak, döviz kurları ile ilgili en doğru bilgilere, en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

 

Kültürel aktiviteler ile ilgili bilgiler:
Katılmayı düşündüğünüz kültürel etkinliklere dair her türlü bilgiye ‘Alo Yol Dostu’nu arayarak ulaşabilirsiniz.

 

Hayvan bakımı ile ilgili bilgiler:
Hayvan bakımına dair merak ettiklerinizi ‘Alo Yol Dostu’ yanıtlıyor.

 

Turistik bilgiler:
Seyahat ettiğiniz yönde bulunan ve gezmeyi isteyebileceğiniz müzeler, tarihi kalıntılar, doğal parklar gibi turistik bilgilere ‘Alo Yol Dostu’nu arayarak ulaşabilirsiniz.
 

Restoran ve Eğlence merkezleri ile ilgili bilgiler:
En seçkin restoranlar, en gözde eğlence merkezleri hakkında öğrenmek istediklerinizi ‘Alo Yol Dostu’na sorabilirsiniz.

 

Konaklama ile ilgili bilgiler:
Gezilerinizde ve tatillerinizde, beklentilerinize en uygun konaklama mekânlarını öğrenmek için ‘Alo Yol Dostu’nu arayabilirsiniz.


ORGANİZASYON HİZMETLERİ

Çiçek gönderimi:
‘Alo Yol Dostu’nu arayarak sevdiklerinize en güzel çiçekleri gönderebilirsiniz...

 

Kuru temizleme hizmeti:
Anlaşmalı kuru temizlemeciler, ‘Alo Yol Dostu’ ile bir telefon kadar yakınınızda.

 

Özel günler için organizasyon:
Özel günlerinizde en özel organizasyonlarınız için ‘Alo Yol Dostu’nu arayın.

 

Yaşlılar ve çocuklar için bakım hizmetleri:
‘Alo Yol Dostu’ ile bakıma gerek duyan aile fertlerine, en özenli ve güvenilir bakım hizmetini sağlayabilirsiniz.

 

Nöbetçi eczanelerden ilaç teslimi:
Nöbetçi eczaneye gidemeyecek kadar hastaysanız ya da hastanızı yalnız bırakmak istemiyorsanız, ‘Alo Yol Dostu’nu arayın ilacınız evinize gelsin.

 

Bilgisayar destek hizmeti:
Bilgisayar ile ilgili her türlü sorununuzda ‘Alo Yol Dostu’nu arayarak en hızlı ve güvenilir çözüme ulaşabilirsiniz.

 

Tercüme Hizmeti:
‘Alo Yol Dostu’; her dilde, her türlü tercüme ihtiyacınızı, bünyesinde nitelikli mütercim tercümanların bulunduğu anlaşmalı tercüme bürolarıyla titizlikle çözüme kavuşturuyor.

Araç kiralama:
Araç kiralamak istediğinizde, ihtiyaç duyduğunuz bilgileri ‘Alo Yol Dostu’ndan öğrenebilirsiniz.KONUT YARDIM HİZMETLERİ

Çilingir hizmeti:
Kapıda kaldıysanız, en güvenilir ve en hızlı çilingir hizmeti, ‘Alo Yol Dostu’ ile kapınızda.

 

Cam değiştirme hizmeti:
Camınızı değiştirmek istediğinizde, ‘Alo Yol Dostu’ size en yakın camcıyı yönlendiriyor.

 

HİZMET KOŞULLARI
• Alo Yol Dostu hizmeti, aracı hareketsiz bırakan kaza ve arıza durumlarında verilir ve broşürde belirtilen ‘Yol Yardım Hizmetleri’ni kapsar; aracın tamir, bakım, yükün boşaltım ve transfer masraflarını karşılamaz.
• Alo Yol Dostu hizmeti, Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde ve yasaların karayolu olarak tanımladığı yollar dahilinde geçerlidir.
Sigortalı’nın, sigorta şirketinin ön izni olmadan doğrudan doğruya kendisinin ödediği teminat kapsamındaki masraflar, ancak Sigortalı’nın mücbir sebeplerle Şirket’e ulaşmasının mümkün olmadığı (yaralanma vb.) veya Şirket’i aramasına rağmen Şirket’in yardım hizmetlerini sağlamasının mümkün olmadığı durumlarda Şirket’in onayı ile poliçe teminat limitleri dahilinde ödeme yapılıp yapılmayacağı değerlendirilecektir.
Hizmetten yararlanabilmek için bu kartın beyanı ve araçta en az 2 adet Bridgestone lastiğin takılı olması zorunludur.
• Hizmet; Türkiye"de bulunan yetkili Bridgestone bayisinden 2 ve 2"den fazla Bridgestone lastik satın almış olan, maksimum ağırlığı 3,5 tonu aşmayan, motorlu araç tescil belgesinde otomobil, 4x4, minibüs, kamyonet olarak belirtilen ve Türkiye karayollarında radyal lastik kullanan araçlar için geçerlidir.
• Lastik değiştirme işlemi, sadece binek grubu araçlar için arızanın olduğu yerde stepne ile değiştirilmesini kapsar. Lastik tamir edilmez, yeni lastik verilmez.
• Bu hizmet aracın en yakın servise çekilmesini kapsar. Aracın daha uzak bir adrese çekilmesi ek ücrete tabidir. Çekilme esnasında, yüklü araçların yükünün aktarımı ve transferi müşteriye aittir. Çekici hizmeti, bozulan aracın sadece çekilmesini kapsar.
• Çekici hizmeti her kaza ve bozulmada sadece bir defa olmak üzere verilir.
• Alo Yol Dostu hizmeti, yakıtı biterek yolda kalan araçları kapsamamaktadır.
• Bridgestone ve/veya yetkilendirdiği firmalar, araçtaki arıza sebebini araştırma ve sorgulama hakkına sahiptir.
Bu broşürde belirtilen limitler dahilinde bedelsiz verilen hizmetler, fatura tarihinden itibaren 2 lastik alımında 6 ay, 4 lastik alımında 1 yıl süreyle geçerlidir. Ancak, 4 lastik alımı yapan müşteriler için 1 yıl bedelsiz verilen yol yardım hizmetinin bitiminden itibaren bu hizmet, isteğe bağlı olarak ilave 2 yıl süreyle özel indirimli fiyattan bedeli mukabili geçerlidir.
• 1 yıllık ücretsiz yol yardım hizmet süresinin bitiminden sonraki 2 yıl boyunca da indirimli ve özel fiyattan yol yardım hizmetinden yararlanabilmek için, aracın tüm lastiklerinin mutlaka Bridgestone olması ve Alo Yol Dostu kartının bulunması gerekmektedir.
• 6 aylık paket almış olanlara en fazla 2 kez, 12 aylık paket almış olanlara en fazla 4 kez Alo Yol Dostu hizmeti verilecektir.
• Aracın çekilmesi, kurtarılması ve lastik değiştirilmesi dışında kalan hizmetler, daimi ikametgâhtan 25 km. mesafeden itibaren verilmektedir.
• Alo Yol Dostu hizmeti alan sürücü; hastalık yaralanma ya da vefat nedeniyle binek tipinde aracı kullanamıyorsa ve diğer yolcular sürücünün yerine geçemiyorsa, aracı ve araçta bulunanları istenen adrese götürmek için profesyonel binek araç sürücüsü temin edilir.
• Araç sürücüsünün; ilaç etkisinde veya zehirli ya da narkotik maddelerin etkisinde olması, kanındaki alkol düzeyinin kanunların müsaade ettiği düzeyin üzerinde olması ya da aracın sınıfına uygun ehliyete sahip olmaması durumunda hizmet verilmez.
• Savaş, ayaklanma, grev, kamulaştırma, spor faaliyetleri, tehlikeli hobiler, ralliler, büyük makina patlamaları, nükleer ve radyoaktif etkiler, sel, doğal afet ve ağır kış koşulları gibi mücbir sebepler nedeni ile hizmetin sağlanamamasından Şirketimiz sorumlu değildir.
• Yolculuk sırasında ani hastalanma ya da yaralanma durumunda; sigortalı, ambulansla veya refakatçi doktorla ya da şirketin doktoru tarafından uygun görülen herhangi bir araçla en yakın tıbbi merkeze ya da bir tıbbi merkezden diğerine veya daimi ikametgâha tüm giderleri karşılanarak nakledilir. Bir tıbbi merkezden diğerine nakli, ancak bulunulan merkezde tedavi için donanım ve tıbbi ekipman olmadığında sağlanacaktır. Naklin yapılabilmesi için tedavi eden doktorun düzenleyeceği tıbbi rapor gerekmektedir.
• Organizasyon, Konut Yardımı ve Rezervasyon Hizmetleri ücrete tabidir.
• Alo Yol Dostu hizmeti, bazı limitlerle sınırlıdır. Bu limitler aşıldığında aradaki fark kadar ücret alınır.
• Alo Yol Dostu Hizmeti, sistemde cep telefonu numarası kayıtlı olan müşterilerimize Bridgestone’un yeni hizmet ve faaliyetleri hakkındaki bilgilerin iletilmesini sağlayacaktır.

Alo Yol Dostu", aşağıdaki limitlere kadar ücretsizdir.*
Aracın çekilmesi
 
Aracın vinçle kurtarılması  
 
Aracın kullanılamayışı nedeniyle konaklama (iki gece)
 
Aracın emanet ve muhafazası
 
Profesyonel sürücü hizmeti
 
Yaralanma ya da hastalık durumunda tıbbi nakil ya da geri dönüş seyahati
 

 
Lastik değiştirme hizmeti (malzeme müşteriye ait olmak kaydıyla)
 

(*) Limitler aşıldığında, aşılan kısım için ücret alınır.
Alo Yol Dostu hizmetleri aynı zamanda Aksigorta A.Ş. güvencesi altındadır.
İKİKARDEŞ LASTİK ADANA 0 322 429 48 01
 
İKİKARDEŞ LASTİK BULUCU İKİKARDEŞ KAMPANYALAR GÜVENLİ YOLCULUK

 

 

Ana Sayfa || Ürünlerimiz || Kurumsal ||

     


Copyright 2011 - Tüm Hakları Saklıdır. ( İkikardeş Lastik ) ADANA